KONST / Litografier / Färglitografi 12422113
nr 1242 2113
Färglitografi
Bengt Olson, komposition. Signerad, numrerad 69/200. Motivet: 48x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:17:16
100 kr
150 kr
200 kr
18 mar